גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כניסת מטפלים

פרופיל החברה

מתן-מיתר פועלת משנת 1995 והינה חברת הEAP-Employee Assistance Program הראשונה והמובילה בישראל בתחום התמיכה הנפשית והסיוע הפסיכולוגי לפרט ולארגון. שרותי EAP קיימים בארצות הברית ובאירופה מזה שנים, וחברות רבות נעזרות בהם.

מתן-מיתר מספקת מגוון שירותים שמטרתם לסייע בהתמודדות העובדים ובני משפחותיהם עם מצוקות חיי היום-יום, הקשורות לסביבת החיים של הפרט, המשפחה והארגון תפוקתם של עובדים הנמצאים במצוקה נפשית מחמת קשיים במשפחה או בעבודה נפגעת בצורה ניכרת. במידה ולא נמצא פתרון למצוקתם, גם הארגון בו הם עובדים נפגע. הפגיעה יכולה לבוא לידי ביטוי ברמת ההכנסות, או במורל ירוד.

חבילות השירותים של מתן-מיתר כוללות ייעוץ וסיוע בתחומים הבאים: ייעוץ פסיכולוגי וסוציאלי, ייעוץ כלכלי והכוון משפטי, יעוץ למנהלים ולמשאבי אנוש, סדנאות והדרכות.
הייעוץ וההכוון, הניתנים על ידי מתן-מיתר, מסייעים באופן מוכח בפיתוח כישורי ההתמודדות והסתגלות עם לחצים וקשיים, בשיפור תחושת הרווחה ואיכות החיים בארגון. אלה מאפשרים צמיחה ומיצוי הפוטנציאל ברמה האישית והארגונית. בכך תורמים שרותי מתן-מיתר ישירות לרווחיות הארגון ולהשגת יעדיו.

למעלה מ-60 ארגונים מכל מגזרי המשק מנויים כיום על השרות של מתן-מיתר, בהם חברות היי-טק, בנקאות, חברות סלולר חברות מתחום הטכנולוגיה והתעשיה ועוד. בין לקוחותינו חברות גלובליות רבות, לפיכך התוכניות שלנו מותאמות למגוון דרישות ולסטנדרטים בינלאומיים.

במערך המטפלים של מתן-מיתר כ-400 פסיכולוגים קליניים וחינוכיים מומחים, ופסיכותרפיסטים בפריסה ארצית. המטפלים מוסמכים ומנוסים במתן סיוע במגוון רחב של תחומים. המטפלים פוגשים את הפונים בקליניקה הפרטית שלהם, סמוך למקום מגוריהם של הפונים, כך שתתאפשר להם נוחות מרבית.

למתן-מיתר מוקד טלפוני פעיל 24/7   

מתן מיתר מתחייבת לחזור לפונה תוך 4 שעות מקבלת הפנייה של העובד.
מטרת הייעוץ הטלפוני לספק מענה מקצועי מיידי וראשוני לכל מצוקה נפשית או לכל שאלה בתחום הרגשי.

החברה מנוהלת על ידי ד"ר שפרה דיאור, פסיכולוגית קלינית, ודפנה פאר, כלכלנית.

סיוע לעובדים בהתמודדות עם לחצים בעבודה ומחוצה לה תורם לעבודה בראש שקט ולהעלאת התפוקה

שירותים ופתרונות
בין לקוחותינו
אמדוקס
בנק איגוד
סלקום
כיל
סיסקו
לאומי קארד
מוטורולה
אורבוטק
אסם
SAP
שטראוס
WIX
אסותא
IBI

כניסת מטפלים

זכור אותי
שכחת סיסמה?
כניסה
שם המשתמש ו/או הסיסמא לא נכונים. אנא נסו שוב

אימייל עם שם משתמש והסיסמה שלך נשלח אליך

אנא השתמש בפרטים במכתב ונסה שנית

אנא ודא שם משתמש ונסה שנית
אנא הזן את כתובת האימייל שלך ולחץ על "שלח" כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
ajaxSpinner
ווצאפ
חיפוש מטפל